LEDNING

Johan Nordin

Driftschef

johan.nordin@servisec.se +46 8 522 224 00

Robert Wollner

Ekonomichef

robert.wollner@servisec.se +46 8 522 224 00

Johannis Papasoglou

Produktchef Lokalvård, miljö- och avfallshantering

johannis.papasoglou@servisec.se +46 8 522 224 00

FÖRSÄLJNING

Linus Fredriksson

Parkering

linus.fredriksson@servisec.se +46 8 522 224 00

Per Forsmark

Lokalvård

per.forsmark@servisec.se +46 8 522 224 00

Pär Wahlberg

Säkerhetskonsult

par.wahlberg@servisec.se +46 8 522 224 00

Camilla Sjögren

bitr. Driftschef, Göteborg

camilla.sjogren@servisec.se +46 8 522 224 00

EKONOMI och ADMINISTRATION

Therese Liljedahl

Redovisning och Leverantörsreskontra

therese.liljedahl@servisec.se +46 8 522 224 00

Johanna Norling

Kundreskontra och Lön

johanna.norling@servisec.se +46 8 522 224 00

KONTROLLAVGIFTER